יום חמישי, 5 בנובמבר 2015

Estee Lauder Pure Envy liquid Lip potion \\ אסתי לאודר שפתון נוזלי

סתיו ברחובות עובר, רוח ערב מפזר.... חול ועוד חול....
איך אתן עוברות את המצב החולי הזה? אני כבר שלושה ימים סובלת מהתקף אלרגיה וכאב ראש בלתי פוסק בגלל זיהום האוויר ומחכה ומחכה כבר לגשם. מצב עגום. כך מצאתי עצמי יושבת מול המסך בשעה 5 בבוקר וחושבת על איפור.
נו מילא אז הייתי צריכה להתעודד מעט ונזכרתי כי אימי היקרה שבה זה מכבר מהנכר עם מתנה קטנה עבורי בדמות השפתון הנוזלי החדש מבית אסתי לאודר.
באסתי קוראים לו ה Liquid Lip potion  והוא אמור להיות גלוס\שפתון כך שהאטימות והפיגמנט צפויים להיות גבוהים ואילו העמידות לא.
עכשיו אני לגמרי בחורה של שפתון עמיד מאט ואם ישנה אפשרות לא תקן אותו במשך שעות אז כנראה שאהיה מוכנה להתחתן עמו במיידי. ראו ערך עופרה:)
מצד שני בכל זאת התרגשתי לקבל את החדש של אסתי, בראש וראשונה בגלל שאהבתי את השפתון הקודם שהם הוציאו מאותה הסדרה של Pure Envy ה Sculptin Lipstick ,שלדעתי נהדר גם בגרסת המאט וגם בגרסה הרגילה, וגם כי קבלתי אותו בצבע יין סתווי ומהמם.

בארץ השפתון הנוזלי הושק לפני כשבועיים והוא קיים ב 16 צבעים.
אני קבלתי אותו בצבע Strange Bloom מספר 340 

האריזה בדומה לשפתון הרגיל היא כחולה רבועה עם "כובע" זהב עם הלוגו של החברה
בחלונית רואים את הצבע של השפתון הנוזלי, אך הוא לא עושה חסד עם הצבע האמיתי ולא כדאי בקניה להסתמך על הצבע בחלונית זו.הצבע בחלונית בכלל לא נראה דומה לגוון האמיתי ובתחתית תמצאו את המדבקה הזהובה עם השם והמספר של השפתון, גם כנהוג באסתי לאודרהאפליקטור שלו הוא ספוגי כמו של כל שפתון נוזליף בסך הכל נח לאחיזה ומריחה


תראו כמה שהוא אטום במריחה אחת בלבדועכשיו על השפתיים 
באור שמש ישיר

לסיכום השפתון הנוזלי נח למריחה, אטום, פיגמנטי, לא דביק, לא מייבש אבל גם לא מאוד עמיד. השפתון לא ממש מתקבע על השפתיים הוא אמנם לא נוזל אבל כן יעבור לכן לכוסות השתייה ולאוכל אבל באסתי לאודר גם לא מבטיחים שהוא יהיה עמיד לאורך זמן לכן מראש אין לצפות לכך. בסך הכל זהו לא מוצר חובה, אבל מוצר חביב ביותר ועזות הצבע קנתה את ליבי. לחובבות המותג שווה לנסות.

** עדכון : לאחר יום נוסף עם השפתון גיליתי שאם שמים אותו בשכבה דקה ולאחר כ 10 דקות מספיגים עם מפית אז נשארת שכבה ממש אטומה יפה ומקובעת על השפיים שעמידה לכמה שעות טובות ללא אכילה.


XOXO

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

קוראים